WhatsApp
TR  |  EN  |  FR  |  AR
  Whatsapp Destek
  +90 212 234 39 86
BLOG
Diğer Blog Yazıları
Maltepe Soğuk Hava Deposu

Maltepe soğuk hava deposu, ürünlerinizin en kaliteli ve niteliklerini bozmadan ya da çok az bozulması ile uygun saklanma koşulları altında bırakılması için depo çeşitleri barındırmaktadır. Soğuk hava deposunda kalite oldukça önemli bir etkendir. Sebebi ise soğuk hava deposu malzemeleri eğer ki kaliteden ödün verilmiş şekilde üretimden geçtiyse o deponun %100 verim sağlamasını ya da ürünleri gerçekten iyi bir şekilde muhafaza etmesini beklememelisiniz. Kaliteli soğuk hava deposu almak gerçekten önemlidir. Yalnızca fiyat bazlı düşünülmemesi gerekmektedir.

Maltepe soğuk hava deposu, Maltepe bölgesin yer alan bütün kişilerin kaliteli soğuk hava depoları ile hizmet alması için kaliteli üretimleri olan ve malzemede son sınıf ürün kullanan depoları müşteriyle buluşturmaktadır. Bundan dolayı kaliteli soğuk hava deposu için Maltepe vazgeçilmez adresiniz olmalı!

Soğuk hava deposu depolama kapasitesi açısından ya da içerisinde saklanacak olan ürünler açısından ya da depo içerisinde var olacak katlar açısından ve benzeri şekillerde çeşitlilik gösterebilmektedir. Aradığınız bütün çeşitler için kaliteli soğuk hava depoları hizmetimizde mevcuttur. Siz de kaliteli malzemelerden yapılmış ürünler almak istiyorsanız Maltepe soğuk hava deposu ile iletişime geçmeli ve ayrıntılı bilgiyi şubemizden almalısınız.

Maltepe Kaliteli Soğuk Hava Deposu Fiyatları Ne Kadardır?

Soğuk hava deposu fiyatları öncelikli düşünmeniz gereken bir husus değildir. Fiyatlardan önce bazı durumların derince araştırılması gerekir. Bunların uygunluğu belirlendikten sonra fiyat bazında araştırma ya da soruşturma yapılmalıdır. Soğuk hava deposu alırken ilk düşünülmesi gereken durum hangi ürün için bu deponun satın alınmak istenmesidir. Ürüne uygun olan sıcaklığı elde edebilen bir soğuk hava deposu çeşidi alınmalıdır. Ürünün nem oranlarına bağlı olarak doğru şekilde hesaplanmış saklanma sıcaklığı bulunduktan sonra soğuk hava deposu hangi alanda hangi koşullarda kullanılacaktır, bunun düşüncesine girmelisiniz. Buna bağlı olarak koşullar çerçevesinde dayanıklı diyebileceğiniz ürünlere yönelmelisiniz. Maltepe kaliteli soğuk hava deposu çeşitleri oldukça fazla olduğu için bu şekilde ilerleme göstermeniz ürünlerin elenmesinde de sizlere yardımcı olacaktır.

Maltepe soğuk hava depo fiyatları bu iki hususa dikkat edildikten sonra bakılması gereken durumdur. Fiyatlar bazı koşullara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu koşullara dikkat ederek en kaliteli soğuk hava deposu uygun fiyatlı haliyle satın alınabilir.

·         Soğuk hava deposu malzemeleri

·         Malzemelerin kullanım kapasitesi

·         Malzemelerin kalitesi

·         Depolanacak ürün sayısı

·         Depolanacak ürünün depoda kalma süresi

Soğuk Hava Deposunun Sıcaklık Aralıkları Neden Önemlidir?

Soğuk hava depoları her ürün için çeşitlilik göstermektedir. Bu çeşitliğin ana sebebi ürünlerin saklanma koşullarında istedikleri sıcaklıkların aynı olmamasıdır. Yaz ayında tarladan toplanan bir ürün ile kış ayında toplanan bir ürün aynı sıcaklık koşulları altında saklanmaya uyumlu değildir. Farklı zaman aralıklarında büyüme gelişme göstermiş ve farklı nitelik özellikleri ile karşımıza çıkmıştır.

Maltepe soğuk hava deposu çeşitleri fazla olmasının sebebi tam olarak ürün niteliklerinin birbirlerinden farklı olmasına bağlıdır. Bir ürün saklanma koşulu olarak yalızca -1 derece isterken bir başka ürün saklanma koşulu olarak -11 derece isteyebilir. Bu değişkenlikten kaynaklı olarak soğuk hava deposunun sıcaklık aralıkları önemi her zaman devam edecektir.

Maltepe soğuk hava deposu kapsamında istediğiniz depo çeşidini bulabilirsiniz. Saklamak istediğiniz ürünü bizimle paylaşmanız durumunda ürüne ait olan uygun sıcaklık aralığını özel makinelerimiz eşliğinde belirleyerek sizlere en uygun soğuk hava deposu çeşitleri sunan bir hizmet vermekteyiz. Siz de şubemize gelebilir ya da bizimle telefondan iletişime geçebilirsiniz.