WhatsApp
TR   |   EN
  Whatsapp Destek
  0352 333 22 44
Soğutma Cihazları
ÜRÜNLER
Fiyat
Teklifi Alın
Soğutma Cihazları

Kullanım alanına göre değişmekle beraber soğutma cihazının çeşitleri vardır. Bunlar:

  1.         Hermetik Split Soğutma Cihazları
  2.         Yarı Hermetik Split Soğutma Cihazları
  3.         Şoklama Cihazları
  4.         Merkezi Soğutma Sistemleri’dir.

Kullanım alanına göre değişmekle beraber, soğutma cihazı, işletmenizde çalışan kişilerin verimliliğini arttırmak amacıyla kullanılır. Ayrıca Restoranınıza gelen müşteriler, AVM’de olan kişiler ve daha örnek verilecek birçok yer için müşteri memnuniyeti ve çalışan verimliliği için oldukça önemlidir.

Soğutma cihazlarını bireysel olarak kendi evinizde veya küçük ofislerde kullanabilirsiniz. Bunların dışında kalabalık ve büyük alanlarda da kullanılmaktadır. Endüstriyel Soğutma sistemi kullanım alanlarından bazıları; büyük İşletmeler, alışveriş merkezleri, hastaneler, büyük marketler, büyük ofisler, Restoranlar vb. olarak örnek verilebilir.

İşletmeniz için endüstriyel soğutma sistemleri kullanıyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı noktalar öncelikle; Enerji tasarrufu, kontrol takibi, endüstriyel soğutma sistemleri kullanırken dikkatli olmak, dolap içerisindeki bölmelerin doğru olarak kapatılarak ürünlerin doğru olarak depolanmasına dikkat etmek, kullanma koşullarının ihlal edilmemesine ve herhangi bir arızada arıza ekipleriyle iletişime geçmeye dikkat etmelisiniz.

Talep Formu
Fiyat
Teklifi Alın