WhatsApp
TR   |   EN
  Whatsapp Destek
  0352 333 22 44
Soğuk Oda Kapıları
ÜRÜNLER
Fiyat
Teklifi Alın
Soğuk Oda Kapıları
İyi işleyen bir soğuk odanın en önemli parçası, uygun cihaz seçiminin yanı sıra mükemmel sızdırmazlık ve yalıtıma sahip doğru bir kapıdır.

Tesis için en uygun soğuk oda kapısı seçimi, sadece enerji tasarrufu sağlamaz aynı zamanda uzun vadede sorunsuz bir performans sağlar.

Tamgüç Panel & Soğutma, Soğuk Hava Deposu endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak için birinci sınıf malzemeyi en son teknolojiyle birleştirerek estetik görünüme sahip kapılar üretmektedir.

IS0 9001:2015, ISO 14001:2015 ve OHSAS 18001:2017 kalite yönetim sistemleri çerçevesinde üretim yapan TAMGÜÇ ürün ve hizmetlerini sürekli geliştirmektedir.

Kapılar, 0.50 mm kalınlıkta iki sac arasına yüksek basınç poliüretan makinelerde 40-42 kg/m³ yoğunlukta poliüretan enjekte edilerek üretilir.

Soğuk Hava deposunun sıcaklık derecesine göre kapı kalınlıkları 4 cm (flip-flap için), 8 cm,10 cm,12 cm ve 15 cm kalınlıktadır. Düşük sıcaklıktaki depolarda donmalara karşı kapı contaları ısıtıcı rezistanslı şekilde üretilmektedir.

Sürgülü Tip Soğuk Depo kapılarının yüzey malzemeleri standart olarak RAL 9002 boyalı Polyester kaplı Galvaniz Sac olarak üretilmektedir. Tercihe göre PVC kaplı Galvaniz Sac veya 304 Cr-Ni Paslanmaz Sac olarak ta üretilebilmektedir.

Soğuk Oda Kapıları, sadece Soğutma tesislerinde değil ısı yalıtımının gerektiği tüm mahallerde kullanılabilir.

Kapılar, müşterinin talebi ve projenin detayına göre istenilen boyutta ve tipte üretilebilir.

NEDEN TAMGÜÇ SOĞUK ODA KAPILARI ?

  • Sağlamlık
  • Dünya standartlarında üretim
  • Hijyenik olması
  • Kapı kanatları monoblok (tek noktadan) baskılı
  • Isı köprüsü oluşumu engellenmiş
  • Estetik tasarım
  • Uzun ömürlü
  • Kolay kurulum
  •  Orijinal Yedek Parça
  • Satış sonrası hizmet

Isı yalıtımının ihtiyaç duyulduğu tüm yerlerde kullanılabilir.

Sürgü tipte olan soğuk depo kapılarının yüz malzemeleri standart olarak RAL 9002 boyalı Polyester kaplı Galvaniz Sac şeklinde üretimi yapılmaktadır. Tercih edildiği takdirde PVC kaplı Galvaniz Sac ya da CR-Ni Paslanmaz Sac şeklinde de üretimi yapılabilir.

Ürettiğimiz kapılar 0,50 mm kalınlığında iki sac arasına yüksek basınç poliüretan makinelerde 40-42 kg / m3 yoğunlukta poliüretan enjekte edilerek üretimi yapılır. Soğuk hava deposunda mevcut sıcaklığa göre kapı kalınlığı 4 cm – 8 cm – 10 cm – 12 cm ve 15 cm kalınlıklarındadır. Düşük sıcaklıkta olan depolardaki donmalara karşı kapı contaları rezistanslı bir şekilde üretimi sağlanır.

Bizler ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi, 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve 18001:2017 İş Sağlığı ve Güvenliği çerçevesinde üretim yapan TAMGÜÇ ürün ve hizmetlerini sürekli olarak geliştirmeye devam etmektedir.

Tamgüç Panel & Soğutma, Soğuk Hava Deposu endüstrisinde maksimum ihtiyaçları sağlarken birinci sınıf malzemeleri kullanır ve son teknolojiyle birleştirir. Ayrıca klasik bir görünümden ziyade, estetik görünüme sahip soğuk oda kapıları üretmektedir.

Soğuk odanın en önemli parçası, soğuk oda kapısıdır. Hem kullanılacak cihaz hem de sızdırmazlık özelliği ve yalıtımının mükemmel olması gerekir. Ayrıca soğuk oda kapısı seçimi yaparken enerji tasarrufundan ziyade uzun zaman boyunca sorunsuz bir performans sağlamasına özen göstermelisiniz.

Talep Formu
Fiyat
Teklifi Alın