WhatsApp
TR  |  EN  |  FR  |  AR
  Whatsapp Destek
  +90 212 234 39 86
Sürgülü Soğuk Oda Kapıları
Soğuk Oda Kapıları
Fiyat
Teklifi Alın
Sürgülü Soğuk Oda Kapıları
Sürgülü Soğuk Oda Kapıları çoğunlukla orta ve büyük ölçekte Soğuk Hava Depolarında tercih edilir.

Tamgüç Panel & Soğutma bu kapıları kendi bünyesinde Uluslararası standartlara göre imal etmektedir.


Sürgülü kapılar , 0.50 mm kalınlıkta iki sac arasına yüksek basınç poliüretan makinelerde 40-42 kg/m³ yoğunlukta poliüretan enjekte edilerek üretilir.
Soğuk Hava deposunun sıcaklık derecesine göre kapı kalınlıkları 8 cm,10 cm,12 cm ve 15 cm kalınlıktadır.Düşük sıcaklıktaki depolarda donmalara karşı kapı contaları ısıtıcı rezistanslı şekilde üretilmektedir.
Sürgülü Tip Soğuk Depo kapılarının  yüzey malzemeleri standart olarak RAL 9002 boyalı Polyester kaplı Galvaniz Sac olarak üretilmektedir. Tercihe göre PVC kaplı Galvaniz Sac veya 304 Cr-Ni Paslanmaz Sac olarak ta üretilebilmektedir.
Sürekli gıdalarla iç içe olduğundan Hijyenik olması çok önemlidir. Bu sebepten HACCP kurallarına uygun anti-bakteriyel malzemeler kullanılarak imal edilmektedir.
Sürgülü kapıların en büyük avantajı, geniş ebatlarda üretilebildiğinden forklift veya el forklifti kullanarak ürün sevkiyatları rahat şekilde yapılır. En yaygın kullanılan kapı ölçüsü 150 cm x 220 cm‘dir. Müşterinin talebi ve içeriye girecek taşıma aletlerinin ebatlarına göre 90 cm x 190 cm’den başlayıp en geniş ölçülere göre üretim imkanı vardır.
Sürgülü Kayar Kapılar; sadece Soğuk Hava depoları için değil ısı yalıtımının gerektiği mahallerde de kullanılabilir.
Sürgülü kapı, müşterinin talebi ve projenin durumuna göre sağa veya sola kayabilir şekilde imal edilebilir.
İsteğe bağlı olarak kapı kanadına gözetleme penceresi takıldığında kapıyı açmadan depo içerisindeki ürünleri izleme imkanı sağlanılabilir.


Otomatik Sürgülü kapı tanıtımı

Talep Formu
Fiyat
Teklifi Alın