WhatsApp
TR   |   EN
  Whatsapp Destek
  0352 333 22 44
Soğuk Oda Panelleri
ÜRÜNLER
Fiyat
Teklifi Alın
Soğuk Oda Panelleri
Soğuk Hava Deposunun dış ortam şartlarından izole edilmesini sağlayan yalıtımlı panellerdir. Soğuk zincirin en önemli halkalarından biri olan Soğuk Oda Panelleri, Tamgüç Panel & Soğutma tarafından uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir. Soğuk oda panelleri , 0.50 mm kalınlıkta iki sac arasına yüksek basınç poliüretan makinelerde 40-42 kg/m³ yoğunlukta poliüretan enjekte edilerek üretilir. Paneller erkek ve dişi formunda birbirine geçme olup özel olarak dizayn edilmiş eksantrik kilit sistemiyle ayriyeten kilitlenir. Bu kilit sistemi panellerin yapılarının bozulmadan kolayca monte ve demonte edilebilmesini sağlar. 
Soğuk Oda Panelleri 60mm, 80mm, 100 mm,120 mm,150 mm ve 200 mm kalınlıklarında üretilmektedir.
Paneller 116 cm eninde ve maksimum 13,50 metreye kadar istenilen her boyda üretilebilmektedir.
Duvar ve Tavan Panelleri‘nin  yüzey malzemesi standart olarak RAL 9002 boyalı Polyester kaplı Galvaniz Sac olarak üretilmektedir. Tercihe göre PVC kaplı Galvaniz Sac, 304 Cr-Ni Paslanmaz Sac olarak ta üretilebilmektedir.


Zemin Panelleri yüzey malzemesi olarak Plywood ve Plywood+ 304 Cr-Ni Paslanmaz Sac olarak iki farklı şekilde üretilmektedir. Plywood malzeme 1.Sınıf kalitede 10 mm kalınlıkta üst yüzeyi altıgen dokulu orijinal Huş ağacından mamul kaydırmaz, alt yüzeyi ise 0,50 mm kalınlıkta Polyester kaplı Galvaniz sac olarak üretilmektedir.

SOĞUK HAVA DEPOLARINDAN NEDEN SANDVİÇ PANEL TERCİH EDİLMELİ ?

Hijyenik ve anti bakteriyel olması
Kolay temizlenebilir olması
Diğer yalıtım şekillerine göre enerji tasarrufu sağlaması
Montajı ve demontajının kolay olması
Mukavemetli olması
Uzun ömürlü olması

KİLİTLİ SOĞUK ODA PANELLERİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?

Kilitli soğuk oda panellerinde iki panel kısa aralıklarla birbirine eksantrik kilitlerle birleştiğinden daha mukavemetli bir depo inşa edilmiş olur. Herhangi bir darbe ve çarpmalarda paneller daha az etkilenir.
Kilitsiz panellerde birleşim, kilitli panellerdeki gibi tam sıkı bir birleşim olmayacağından ısı kaybı yaşanır ve soğuk odanın daha fazla elektrik harcamasına sebep olur.
Birleşimler eksantrik kilitlerle sağlandığından demonte ve monte edilmesi çok basittir. Soğuk Hava deposunun başka yere taşınması gerektiğinde kolaylık sağlar.

Firmamız, projeye başlarken odanın kurulacağı yeri belirleyerek, bununla ilgili kısımları tamamladıktan sonra, Soğuk Oda Panellerinin konulacağı alan ile ilgili ölçüm, kurulum ve soğutma ekipmanlarının montajıyla soğuk hava deposu çalışır şekilde müşterilere teslim edilir.

Soğuk Hava deposunun fiyatı arsa, depo inşaatı ile beraber panel maliyeti de mevcuttur. Ayrıca soğuk oda panelleri Fiyatları Tamgucsogutma'da en uygun fiyatlarda'dır.

Soğuk hava deposunun tamamlayıcısı olan Paneller, Kapılar ve Soğutma cihazlarının üretimini TAMGÜÇ Panel & Soğutma olarak kendimiz yapmaktayız.

Soğuk Oda Paneli fiyatlarında kalite ve marka değişkenlikleri olmasına karşın 1000 TL ve 500 000 TL arasında değişkenlik gösterir. Bu fiyatlar arsa ve depo inşaatı dışındadır.

Talep Formu
Fiyat
Teklifi Alın