WhatsApp
TR  |  EN  |  FR  |  AR
  Whatsapp Destek
  +90 212 234 39 86
PVC Şerit Perdeler
ÜRÜNLER
Fiyat
Teklifi Alın
PVC Şerit Perdeler
Pvc şerit perdeler genellikle soğuk hava depolarında kullanılır. Soğuk odanın kapısı açıldığında soğuğun dışarı kaçmasını engellemek amacıyla tercih edilir. Çünkü en çok ısı kayıpları kapılar açık kaldığında yaşanır. Soğuk odaların haricinde fabrika ve hangarların dış ortama bakan kapıları içinde kullanılmaktadır. Dış ortamdan gelebilecek toz ve haşerelerin engellenmesini sağlar.

1 - Pvc şerit perdeler, standart olarak 2 mm, 3 mm ve 4 mm kalınlıktadır.
2 - Şeritlerin genişliği 20 mm, 30 mm ve 40 mm‘dir. Uygulama yapılacak ortama göre kalınlık seçimi yapılır.
3 - En sık kullanılan şeffaf renkte olan Pvc Perdelerdir. Tercihe göre yarı saydam ve farklı renklerde çeşitleri vardır.
4 - Uygulamalarda şeritler birbiri üzerine %30 binili olarak takılır. Bu sayede şeritler arasında boşluk kalmamaktadır.

PVC Şerit Perdenin Faydaları Nedir ?


• Kapı açıldığında ortam ısısının korunmasına yardımcı olur.
• Enerji tasarrufu sağlar.
• Bakteri ve mikroorganizmaların ortama girmesini engeller.

Soğuk oda da PVC şerit perdelerin avantajları arasında en önemlileri kapının açılması durumunda ortamın ısısını korumaya yardımcı olur, enerji tasarrufunu sağlar ve bakteriler ile mikroorganizmaların ortama girmesini engellemektedir.

En çok kullanılan PVC Perde çeşidi şeffaf renkte olanıdır. Tercih durumuna göre yarı saydam ya da farklı renklerde de üretimi yapılmaktadır.

Ürettiğimiz PVC Perdeler, standart olarak 2 mm, 3 mm ve 4 mm kalınlıkta olup; şerit genişliği 20 mm, 30 mm ve 40 mm’dir. Kullanacağınız alana göre seçimi yapılmaktadır.

Soğuk odalarda en fazla yaşanan sorunlardan biri odanın kapısının açık kalmasıyla birlikte ısı kaybının yaşanmasıdır. Bu yüzden PVC Şerit Perdelerin kullanım amacı; soğuk odanın kapısı açıldığında soğuğun dışarı kaçmasını engellemek için kullanılmaktadır. Ayrıca dışardan gelecek olan toz ve haşerelere karşı koruyucudur.

PVC şerit perdeler soğuk hava depolarında kullanılmakta olup, soğuk odaların haricinde ise fabrika ve hangarların dış ortama doğru bakan kapılar içinde kullanılmaktadır.

Soğuk hava depolarında soğuğun dışarı çıkmasını önlemek amacı ile kullanılan PVC Şerit Perde özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizden form doldurup bize gönderebilir, Whatsapp’tan iletişime geçebilir veya iletişim kısmında yazan numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. Ekibimiz sizlere hızlı şekilde dönüş sağlayacaktır.

Günümüzde PVC şerit perdelere birçok üreticiden ulaşılabiliyor. Ancak PVC Şerit Perde amacı soğuk odaların en büyük sorunlarından olan ısı kaybı ve odayı dış etkenlerden korumak olduğundan araştırmadan alınmaması önerilir. Yıllardır bu sektörde hizmet veren Tamgüç Soğutma firmamıza ulaşarak en doğru ürüne ulaşabilirsiniz.

Talep Formu
Fiyat
Teklifi Alın