WhatsApp
TR   |   EN
  Whatsapp Destek
  +90 212 234 39 86
Monoray Soğuk Oda Kapıları
Soğuk Oda Kapıları
Fiyat
Teklifi Alın
Monoray Soğuk Oda Kapıları
Monoray Soğuk Oda kapıları, Monoray hatlarının geçtiği alanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Çoğunlukla Kırmızı et kesimhaneleri ve et işleme tesislerinde kullanılır.

Tamgüç Panel & Soğutma bu kapıları kendi bünyesinde Uluslararası standartlara göre imal etmektedir.


Monoray hattındaki ağır kütleli  karkas etlerin, Soğuk Hava deposuna giriş ve çıkış transferi sırasında etin monoray hattı üzerinde sistemli şekilde taşınmasını  sağlayan özel üretim kapılardır.

Sürgülü ve Menteşeli tip olmak üzere iki çeşittir.

Monoray kapılar , 0.50 mm kalınlıkta iki sac arasına yüksek basınç poliüretan makinelerde 40-42 kg/m³ yoğunlukta poliüretan enjekte edilerek üretilir.

Soğuk Hava deposunun sıcaklık derecesine göre kapı kalınlıkları 8 cm,10 cm,12 cm ve 15 cm kalınlıktadır.Düşük sıcaklıktaki depolarda donmalara karşı kapı contaları ısıtıcı rezistanslı şekilde üretilmektedir.

Monoray Kapıların, yüzey malzemeleri standart olarak RAL 9002 boyalı Polyester kaplı Galvaniz Sac olarak üretilmektedir. Tercihe göre PVC kaplı Galvaniz Sac veya 304 Cr-Ni Paslanmaz Sac olarak ta üretilebilmektedir.

Sürekli gıdalarla iç içe olduğundan Hijyenik olması çok önemlidir. Bu sebepten HACCP kurallarına uygun anti-bakteriyel malzemeler kullanılarak imal edilmektedir.


Talep Formu
Fiyat
Teklifi Alın