• SOĞUK ODA KAPILARI

İyi işleyen bir soğuk odanın en önemli parçası, uygun cihaz seçiminin yanı sıra mükemmel sızdırmazlık ve yalıtıma sahip doğru bir kapıdır.

Tesis için en uygun soğuk oda kapısı seçimi, sadece enerji tasarrufu sağlamaz aynı zamanda uzun vadede sorunsuz bir performans sağlar.

Tamgüç Panel & Soğutma, Soğuk Hava Deposu endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak için birinci sınıf malzemeyi en son teknolojiyle birleştirerek estetik görünüme sahip kapılar üretmektedir.

IS0 9001:2015, ISO 14001:2015 ve OHSAS 18001:2017 kalite yönetim sistemleri çerçevesinde üretim yapan TAMGÜÇ ürün ve hizmetlerini sürekli geliştirmektedir.

Kapılar, 0.50 mm kalınlıkta iki sac arasına yüksek basınç poliüretan makinelerde 40-42 kg/m³ yoğunlukta poliüretan enjekte edilerek üretilir.

Soğuk Hava deposunun sıcaklık derecesine göre kapı kalınlıkları 4 cm (flip-flap için), 8 cm,10 cm,12 cm ve 15 cm kalınlıktadır. Düşük sıcaklıktaki depolarda donmalara karşı kapı contaları ısıtıcı rezistanslı şekilde üretilmektedir.

Sürgülü Tip Soğuk Depo kapılarının yüzey malzemeleri standart olarak RAL 9002 boyalı Polyester kaplı Galvaniz Sac olarak üretilmektedir. Tercihe göre PVC kaplı Galvaniz Sac veya 304 Cr-Ni Paslanmaz Sac olarak ta üretilebilmektedir.

Soğuk Oda Kapıları, sadece Soğutma tesislerinde değil ısı yalıtımının gerektiği tüm mahallerde kullanılabilir.

Kapılar, müşterinin talebi ve projenin detayına göre istenilen boyutta ve tipte üretilebilir.

NEDEN TAMGÜÇ SOĞUK ODA KAPILARI ?

* Sağlamlık

* Dünya standartlarında üretim

* Hijyenik olması

* Kapı kanatları monoblok (tek noktadan) baskılı

* Isı köprüsü oluşumu engellenmiş

* Estetik tasarım

* Uzun ömürlü

* Kolay kurulum

* Orijinal Yedek Parça

* Satış sonrası hizmet

SOĞUK ODA KAPILARI KAÇ ÇEŞİTTİR ?

ÇARPMA SOĞUK ODA KAPILARI

SÜRGÜLÜ SOĞUK ODA KAPILARI

MONORAY SOĞUK ODA KAPILARI

FLİP-FLAP SERVİS KAPILARI

Fiyat Teklifi AL